Mehmet Önder Kelek

MUHASEBE POS. bize mükellefimizin büromuza kadar gelmeden kendi bilgisayarı ile k.kartı ile ödeme yapma olanağı sağladı.Bu sayede mükellefimiz oturduğu yerden ödeme yaptı bizde oturduğumuz yerden muhasebe tahsilatı. Alış veriş yaparken ki kolaylığı bizim de kullanıyor olmamız çok güzel düşünüp tasarlayanlar ve emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Konya Mali Müşavirler Odası Etik Kurulu Başkan Yardımcısı

Mehmet Mestan

Muhasebe pos ilk aldığımdan beri müşterilerden alamadığım paraların tahsilatında %80 artış oldu. Muhasebe cari otomatik muhasebe ücreti tahakkuku sayesinde zaman kazandım.

Mali Müşavir / Antalya

Yüksel Kaya

Bu uygulama sayesinde carileri çok kolay takip ediyorum. Tahsilat konusunda tahsilinde zorlandığım bir çok müşterimden imkansız denilen tahsilatları yaptım. Maliyet fayda açısından değerlendirildiğinde çok çok faydalı bir uygulama.

Mali Müşavir / Kocaeli

Yalçın Terzi

Muhasebe Pos Programlarını Kullanmaya başladıktan Sonra Tahsilat Oranlarımızda Büyük Bir Artışın Yanında Mükelleflerimize’de Büyük Bir Kolaylık Sağlamıştır. Hem Mükelleflerimize İsterlerse Taksit İmkanının Yanında Hesaplarını takip etme ve Kolaylıkla ödeme imkanı sunulmuş olup Müşterilerimizden’de bu bağlamda güzel tepkiler alınmıştır. Programdan Memnun Kalmakla Birlikte Tahsilatlarımızın ertesi günü hesabımıza geçmesi’de Biz Meslek Mensupları açısından büyük bir fayda sağlamıştır.

Mali Müşavir / Konya

Burak Dedeoğlu

Bilecik şehrinde E-Mükellef programını kullanan ilk muhasebe bürosuyuz. 9 yıldır iş yükümüzü aldı.
Tek SMS ile tüm mükelleflere tahakkuk gönderme, toplu e-posta gönderme, borç sorgulama, E-beyan ve E-bildirge sorgulama indirme bir çok özellik var.
Teşekkürler Muhasebe Türk.

Mali Müşavir / Bilecik

Mesut Battal

Bizleri gerçekten bilgilendiren SMMM için çok kolaylıklar sunan her aramada bıkmadan usanmadan tatlı dille yardımcı olan kuruluşunuza teşekkür eder ve meslek hayatınızda başarılar dilerim.

Mali Müşavir / Antalya

Uğur Örkütgil

4 yıldır muhasebe web sitesi ve E-Mükellef programı kullanıyorum. Bu meslekte en önemli noktalardan biri zaman olduğu için müşterilere bilgi ulaştırmada çok pratik bir program. 2 saatte yapacağınız bir işi 5 dakikada yapabiliyorsunuz. Ayrıca kendi cari hesabınızı da her an rapor halinde görebiliyorsunuz. Müşteri destek ekibine de her zaman ulaşabildim. Tavsiye ederim.

Mali Müşavir / Eskişehir

Sezgin Öztürk

Muhasebe Türk ile uzun zamandır çalışmaktayım. Kullandığım web sayfası çok prati̇k aradığım her şeyi̇ bulabi̇li̇yorum. Üsteli̇k di̇nami̇k bi̇r yapıya sahi̇p. Bununla bi̇rli̇kte E-Mükellef programı var. Bunu kullananlar zaten ne kadar ci̇ddi̇ bi̇r çalışma olduğunu ve meslektaşlarımıza ne kadar faydalı olacağını söylerler. Kısaca tüm meslek mensuplarına tavsi̇ye edi̇yorum. Özelli̇kle denemeni̇zi̇ tavsi̇ye edi̇yorum. Zaten hoşunuza gi̇decek fakat yi̇ne de beğenmedi̇m derseni̇z zaten bu konuda Muhasebe Türk bi̇r sürü olanakları var kesi̇nli̇kle ki̇mseyi̇ mağdur etmezler.
Her şeyden önemli̇si̇ dürüst çalışan bi̇r fi̇rma. Deneyi̇n arkadaşlar

Mali Müşavir / İzmir
Ücretsiz Dene