E-Tebligat Nedir?

E-Tebligat yazılımı sayesinde tüm mükelleflerin yeni gelen tebligatlarını hiç şifre girmeden sadece tek bir tuşa basıp toplu olarak sorgulayabilirsiniz.

Mükelleflere gelen yeni tebligatları tek tuşla tüm mükelleflere toplu mail ve toplu SMS ve whatsapp ile gönderebilirsiniz. Mükellefler hiç şifre girmeden sadece gelen maildeki, whatsapp’daki veya SMS deki linke basıp direkt olarak kendisine gelen tüm tebligatları anında görebilir.

Mükellefler; cep telefonundan, tabletten, laptoptan ve bilgisayarlardan, 7 gün 24 saat yeni ve eski tüm tebligatlarına şifresiz ve tek tuşla ulaşabilir.

Fayda ve Avantajları

  • Tüm mükelleflere gelen tebligatları tek tuşla ve kolayca görebileceğiniz için, meydana gelebilecek sorunları erkenden görmüş ve gerekli önlemler için zaman kazanmış olursunuz.
  • Mükellefler sizin bu hizmetiniz sayesinde tebligatları kaçırmaz ve her hangi bir sorun veya ceza yemekten sizin sayenizde kurtulur.
  • Her ne kadar tebligatlar mükelleflerin sorumluluğunda olsa da, onlara tebligartlara kolayca ulaşma imkanı sağlayarak mükelleflerin sizinle ve personellerinizle meydana gelebilecek gereksiz dialogların önüne geçmiş olursunuz.
  • Herkesin sunmadığı böyle kurumsal ve ayrıcalıklı bir hizmet vererek aranızdaki bağları güçlendirirsiniz.
  • Mükelleflere gönderdiğiniz tebligatların hangi tarihte, hangi saatte, hangi bilgisayar ip numarası ile, kaç defa okunduğunu görebilir ve tüm raporlara ulaşabilirsiniz.

Soru Cevap

Şifre girmek yok, bilgisayara bağlı kalmak yok, tek tek işlem yapmak yok, ekstra işlem yapmak yok, zaman kaybetmek yok.

Nasıl mı oluyor?

Öncelikle sizin adınıza %100 ÜCRETSİZ Mali Müşavir Web Sitesi kuruyoruz. Web sitenizin paneline giriş yapıyorsunuz ve TOPLU E-TEBLİGAT SORGULA tuşuna basıyorsunuz. İşte hepsi bu kadar 🙂

Tüm mükelleflere gelen e-tebligatlar saniyeler içerisinde GİB’den otomatik sorgulanıyor ve yeni gelen e-tebligatlar anında listeleniyor. Aynı zamanda web sitenize kaydediliyor. Her şey bu kadar basit ve kolay.

Siz sadece tek bir defa mükelleflerin mail ve telefon numaralarını sisteme kaydedin. Hepsi bu kadar.

Artık tek bir tuşa basarak tüm mükelleflere gelen tebligatları toplu mail veya toplu sms olarak veya whatsApp ile gönderebilirsiniz.

Ayrıca mükellefler istediği zaman cep telefonundan, tabletin veya laptopundan size yapacağımız web sitenize giriş yapıp 7/24 yeni gelen ve tüm tebligatlarına ulaşabilecek.

Bu sayfada yer alan soru cevaplar dışında web sitenin üst menüsünde yer alan SORU CEVAPLAR bölümüne de bakabilirsiniz.

Size tavsiyemiz buraya tıklayıp demo talebi bırakın, biz size sistemin canlı demosunu gösterelim ve bu muhteşem yazılımın muhasebe büronuza kazandıracağı İŞ GÜCÜ ve ZAMAN tasarrufunu gözlerinizle görün.

Fiyat

2.000’den fazla muhasebe bürosunda kullanılan, Türkiye’nin ilk web tabanlı elektronik tebligat sistemi E-Tebligat yazılımı çok uygun fiyatla hizmetinizde.

Acele Edin! Hemen Demo Talebi Bırakın, İndirim Fırsatını Kaçırmayın.

Ücretsiz Dene