Muhasebe Pos Nedir?

Muhasebe Pos, mali müşavirlerin en çok zorlandığı ve en büyük sıkıntısı olan tahsilat sorununa maliyetsiz ve hızlı çözüm sunan komple uçtan uca bir tahsilat sistemidir.
Emeğinizin karşılığını en hızlı ve kolayca almanız için teknolojinin tüm nimetlerini kullanır.

Mükellefleri her ay otomatik olarak borçlandırır, alacaklarınızı takip eder, mükelleflere bildirim gönderir ve tahsilat yapar.

Hatta mükellefin kartından her ayın belli günü güncel cari tutarını otomatik çeker. Limit yoksa 3 defa dener. (bu özelliği istediğiniz mükellef için aktif/pasif yapabilirsiniz)

Fayda ve Avantajları

 • Mükellef ile sizin aranızdaki borç-alacak işlerini otomatik olarak yapar, hata ve sorun çıkma ihtimalini ortadan kalkar.
 • Alacak bakiyenizi her ayın istediğiniz gününde otomatik olarak kurumsal bir bildirim ile ileterek mükellefe iletir. Böylece mükellefleriniz ile para konusunda gereksiz konuşmalar yapmazsınız.
 • Mükelleflere kredi kartı ile ödeme seçeneği sunarak alacağınızı en hızlı şekilde tahsil eder.
 • Mükelleflere taksitle ödeme imkanı sunarak ödeme konusunda yardımcı olur.
 • Cebinizden 1 Kuruş Çıkmadan Mükellefe 9 Taksit Sunar.
 • Tek veya taksitli tüm çekimleri tek seferde ve sadece 12 saat sonra istediğiniz banka hesabınıza yatırır.
 • Mükellefin kartını isterseniz sisteme kaydeder ve sizin belirleyeceğiniz zamanlarda otomatik olarak günce bakiyeyi kredi kartından otomatik olarak çeker. Eğer kartta limit yoksa 3 defa deneme yapar. (bu özelliği istediğiniz zaman istediğiniz mükellef için aktif/pasif edebilirsiniz)

Soru Cevap

 • Mükellefler, internetin olduğu tüm cihazlardan 7/24 giriş yaparak sizinle olan borç – alacak (cari) detaylarını görebilir.
 • Size olan güncel borcunu görebilir.
 • Sizin ona sunduğunuz imkan sayesinde ister tek çekim isterse çok uygun oranlarla ödemesini taksitle yapabilir.
 • Ödemesini yaptığında sistem otomatik olarak ödeme tutarını borcundan düşer ve cari hareketlerine işler.
 • Kredi kartını sisteme tanımlayıp her ayın belirli gününde güncel bakiyeyi kartından otomatik tahsil ettirebilir. (kart saklama ve ileri tarihli otomatik tahsilat sistemi mevcuttur)

Not: Mükellef, size olan ödemesini tek çekim veya taksitle de yapsa paranın tamamı hiç kesinti olmadan 12 saat sonra istediğiniz banka hesabına otomatik olarak yatırılır.

 • Muhasebeciler, internetin olduğu tüm cihazlardan 7/24 giriş yaparak mükelleflerin borç – alacak (cari) detaylarını görebilir.
 • Toplam alacak tutarını ve aylık muhasebe ücret tutarların görebilir.
 • Diğer hizmetlerin ve işlerin detay ve tutarlarını görebilir.
 • Sizin mükelleflere sunduğunuz imkan sayesinde ister tek çekim isterse çok uygun oranlarla alacağını taksitle tahsil edebilirsiniz.
 • Mükelleflere, istediği zaman tek tuşla ödeme bildirimi (mail veya sms ile) gönderebilir.
 • Mükelleflere, her ayın belirlediği günlerde güncel cari tutarlarını otomatik olarak sistemin mail ve sms göndermesini sağlayabilir.
 • Sistem, yapılan tahsilat tutarlarını otomatik olarak mükellefin cari hesabından düşürür ve cari hareketlerine işler.
 • Kredi kartını sisteme tanımlayıp her ayın belirli gününde güncel bakiyeyi kartından otomatik tahsil ettirebilir. (kart saklama ve ileri tarihli otomatik tahsilat sistemi mevcuttur)

Not: Mükellef, size olan ödemesini tek çekim veya taksitle de yapsa paranın tamamı hiç kesinti olmadan 12 saat sonra istediğiniz banka hesabına otomatik olarak yatırılır.

Hayır, hiç bir bankadan sanal pos almayacaksınız ve hesap açtırmayacaksınız.

Bankalar ile hiç bir işiniz olmayacak.

MuhasebePOS, %100 Muhasebe Türk iştiraki olup Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)’nın iznine sahip ödeme kuruluşunun entegratörüdür.

Tüm bankaların kredi kartı ile ödeme almanızı sağlar ve çekilen tutarı 12 saat sonra hiç bir kesinti yapmadan banka hesabına yatırır.

Evet, tüm bankaların kredi kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme alabilirsiniz.

Komisyon tutarlarını mükelleflere veya kendinize yansıtabilirsiniz. (herkes karşı tarafa “mükellefe” yansıtır)

Büyük bir müşteri kitlesine hitap ettiğimiz için özel anlaşmalarımız sayesinde komisyon oranları banka oranlarının altında ve çok uygundur.

Evet, mükelleflerin bir veya daha fazla kartını sisteme tanımlayıp her ayın belirli günlerinde otomatik olarak güncel muhasebe ücretlerini otomatik olarak çektirebilirsiniz.

Hatta kartta limit yoksa, varsa kayıtlı diğer kartlardan çekim yapmayı dener ve hiç birinde limit bulamazsa daha sonraki günlerde tekrar dener (evet, şaka değil 🙂 tüm bu özellikler sistemde mevcuttur ve istediğiniz zaman istediğiniz mükellef için kullanabilirsiniz)

Evet, kartta limit yoksa, varsa kayıtlı diğer kartlardan çekim yapmayı dener ve hiç birinde limit bulamazsa daha sonraki günlerde tekrar dener (evet, şaka değil 🙂 tüm bu özellikler sistemde mevcuttur ve istediğiniz zaman istediğiniz mükellef için kullanabilirsiniz)

Bu sayfada yer alan soru cevaplar dışında web sitenin üst menüsünde yer alan SORU CEVAPLAR bölümüne de bakabilirsiniz.

Size tavsiyemiz buraya tıklayıp demo talebi bırakın, biz size sistemin canlı demosunu gösterelim ve bu muhteşem yazılımın muhasebe büronuza kazandıracağı İŞ GÜCÜ ve ZAMAN tasarrufunu gözlerinizle görün.

Fiyat

2.000’den fazla muhasebe bürosunda kullanılan, Türkiye’nin ilk muhasebe takip, bildirim ve ödeme sistemi Muhasebe Pos yazılımı çok uygun fiyatla hizmetinizde.

Acele Edin! Hemen Demo Talebi Bırakın, İndirim Fırsatını Kaçırmayın.

Ücretsiz Dene